Kaip jau esu rašiusi Barselonos įspūdžius ir tapų valgymą https://cocinarendezvous.com/2012/02/29/ispaniskas-tapu-vakarelis/ minėjau, kad buvome vaišinamos ir karštais tapais. Kadangi jų įvairovė begalinė bekraštinė, todėl šiandien nusprendžiau pavarijuoti tik paprikinių užkandėlių tema.
O viskas labai lengvai paruošiama ir puikiausiai išnaudojami šaldytuvo resursai. Dedame ką turime, kaip norime. TAPAI-SVARBIAUSIA BENDRAVIMAS! Šiandien maniškiame šaldytuve radau keletos rūšių sūrių, bei likučių ančiūvių ir chorizo dešros.
 

Paprikų tapų paruošimui naudojau:
3 skirtingų spalvų paprikas
gorgonzolos sūrio
ožkų šviežio sūrio
3 ančiuvių
3 saulėje džiovintų pomidorų
10 špinatų lapų
1 abrikosą džiovintą

 
Paprikas padalinu į 4 dalis, į kiekvieną jų įdedu sūrio, į kai kurias ančiuvių, į kai kurias chorizo, abrikoso supjaustyto juostelėmis, špinatų lapų. Trumpai tariant viskas pagal fantaziją. Kol dėliojau visus ingredientus į savo vietas, įkaitinau orkaitę iki 200 laipsnių ir kepiau 10-15 minučių  arba kol pradėjo ruduoti paprikų kraštai. Kadangi mėgstu labiau traškias daržoves, kepiau 12 minučių.
 
Gorgonzolos sūris puikiausiai išsilydė skleisdamas savo pikantiškai švelnų aromatą, bet ančiuvių su ožkos sūriu paprika vis tiek man paliko didžiausią įspūdį, tiek skoniu, tiek vaizdu. Labai ypatingas derinys gavosi tiek su ožkos, tiek su gorgonzolos sūriu kartu su džiovinto abrikoso, bei kaparėlių deriniu. Chorizo kaip visuomet liko aukštumoje, ji su savo aromatu ir riebaliuku visur susigėrė:)
 
Labai spalvingas ir greitas patiekaliukas, kai tingisi ilgai stovėti prie puodų ir nesinori apsiryti:) O kiek temų apie skonius ir pojūčius, ragavimo iš kito lėkštės, nes pas tave tokio derinio nėra, o ir pas tave jau matai kaip sukasi brangiausiojo šakutė, nugvelbdama gabaliuką. Kitą kartą tikrai gaminsiu ir būtinai dar su kitokiais ingredientais. Sutinku, kad TAPAI=BENDRAVIMAS!
Odeta
Autorius

Parašykite komentarą