Aš visada galvojau, kad paprika ir avokadas yra du nesuderinami produktai. Kol vieną dieną atsidariusi savo šaldytuvą nepamačiau privalomai reikalingą suvalgyti avokadą. Panaršiusi šaldytuve ir jame aptikusi tik papriką bei žiupsnelį rukolos salotų supratau, kad reikės išbandyti avokado draugystę su paprika.
Absoliučiai nenusivyliau, sakyčiau atvirkščiai, tai buvo labai malonus atradimas. Rekomenduoju išbandyti ir jums.
O ekologišką avokadą, neapipurkštą, pirkau pas Jurgą iš Graikiškos gėrybės. Jie puikiai laikosi šaldytuve, o kai reikia – išimu, per porą dienų jis prinoksta, ir turime sveikus, sočius, greitus pusryčius ir ne tik :).2 porcijos

1 didelis prinokęs avokadas
1/2 paprikos
žiupsnelis rukolos salotų
1 arb. š. citrinos sulčių
druska
malti pipirai

 

Skustuku nulupkite paprikos odelę, avokadą supjaustykite norimo dydžio gabalėliais. Užspauskite citrinos sultis. Sudėkite rukolos lapelius. Pabarstykite druska, pipirais. Viską išmaišykite.
Nuostabios, greitos ir sveikos salotos. 

Odeta
Autorius

Komentarų: 4

 1. Aš visada galvojau, kad tik man vis tenka iš to kas randu šaldytuve ir spintelėse gamint, o kitiems taip neatsitinka, nes visi kiti tai planuoja ir organizuoja ir dar atsargų turi. Receptukas paprastas, bet jau labai pasiilgau žalėsių.

  • Odeta

   Dovile, man labai dažnai taip atsitinka, kartais net specialiai nieko neperku, kad tik ištuštinti spinteles, šaldytuvą ir t.t.

 2. Žiūriu į nuotrauką ir galvoju, kad čia matyt labai tiktų ir pakepintų sėklų saujelė 🙂
  Buvau parduotuvėj ir kaip tik žiūrėjau į rukolą ir papriką bet nei vienos nepaėmiau… o dabar gailiuosi…

  • Odeta

   Aušra, aš tai niekaip nepagalvojau, kad švelnus avokadas nedera su paprika, bet tikrai tai buvo atradimas. Tik reikia nepatingėti paprikai nulupti žievelę.

Parašykite komentarą