Jeigu mėgstate maistą ir jums patinka keliauti, jūs privalote nuvykti į San Sebastianą Ispanijoje. Į pačią tikriausią maisto Meką. Ten rasite prabangiausius restoranus ir jų garsiuosius šefus. Tapų (ten vadinami Pintxos) barus, kurie yra nuo ypatingai paprastų iki su molekuliniais akcentais. Ar tiesiog paprastutes kavinukes ar tiesiog bariukus. Jeigu turite pinigų, pasisamdykite maisto gidą, kuris jus supažindins su pačiais geriausias šio miesto atradimais lėkštėje. Jie puikiai žino, kurioje taperijoje geriausios krevetės, kalmarai ar artišokai ir t.t. Arba tiesiog pasiėmę!!! Mezzimforte!!! einate žavėdamiesi tapų grožiu, ir kuris užkliuvo jums, suteikė daugiausia skanių asociacijų, suvalgote su taure vyno. Taip ir einate iš vienos taperijos į kitą ir susipažįstate su jūsų maršrutu bevaikščiojančiais ragautojais. Tačiau į vieną jų tiesiog privalote nueiti, net būdami “ant dietų” ar kitokių “religijų” maisto tema. Tai ZERUKO baras. Kiek kartų jame buvau, dar nė karto neišėjau nusivylusi ar kažkaip kitaip nuliūdusi.
Taigi, po tokios kelionės. Kai skonio receptoriai tampa išlepę reikia kažką pagaminti greito, bet labai neprasto. Ir dar ką randi šaldytuve 😉 Kadangi šaldytuve marinavosi tunas, o spintelėje pupelės. Tad mūsų patiekalas pasivadino Tunas su pupelėmis.
Tunas su pupelėmis
Spausdinti
Ingredientai
 1. 200 g tuno file
 2. 1 svogūno laiškai
 3. 1 indelis konservuotų baltų pupelių
 4. 6-8 jauni šparagų ūgliai
 5. 1 pankolis
 6. 1 pomidoras
 7. 1/2 rūkytos paprikos
 8. 1valg.š. aliejaus
 9. druska
 10. pipirai
 11. 1valg.š. sojos
 12. 1 valg.š. aliejaus kepimui
Paruošimo būdas
 1. Tuno file marinuokite su soja ir aliejumi mažiausiai parą. Supjaustykite juostelėmis.
 2. Pankolį supjaustykite riekelėmis. Šparagus apvirkite 2 minutes ir būtinai numirkykite lediniame vandenį, kad neprarastų spalvos. Supjaustykite norimo dydžio gabalėliais. Svogūno laiškus sukapokite. Pomidorą nuplikykite verdančiu vandeniu, kad lengvai būtų galima nulupti odelę ir supjaustyti nedideliais kubeliais.
 3. Aliejuje apkepkite svogūnus su pankoliais, sudėkite apvirtus šparagus. Šiems apkepus, suberkite pomidorus ir pupeles. Suberkite visus prieskonius. Troškinkite, kol kitoje sausoje keptuvėje ant kiekvieno šono 1/2 minutės apkepsite tuną.
 4. Suberkite kapotus svogūno laiškus į keptuvę su daržovėmis. Išmaišykite. Išjunkite ugnį.
 5. Į lėkštę dėkite troškintas/keptas daržoves ir ant viršaus sudėkite tuno gabalėlius.
Pastabos
 1. Marinuotas tunas buvo nerealiai gražiai rausvos spalvos.
Cocina Rendez-Vous https://cocinarendezvous.com/
Odeta
Autorius

Komentarų: 2

 1. Anonimiškas Atsakyti

  Laukiu nesulaukiu, kada galėsiu aplankyti šią vietą vasarą 🙂 Bus uber gerai, neabejoju. O apie tuna tai išvis tyliu, jau įsivaizduoju kokio gerumo patiekalas buvo 🙂
  Skaitytoja

 2. Odeta Atsakyti

  Skaitytoja, labai džiaugiuosi, kad apsilankysite San Sebastiane 🙂 Tikrai verta!

Parašykite komentarą