Šiandien paruošti kažkuo išskirtinę vakarienę neturėjau laiko, nes buvau įsimintiname susitikime, kuriame gavau begalę teigiamų emocijų, bet ir nuostabią dovaną, su autoriaus palinkėjimu. Svečiavausi pas nuostabų Vilniaus tapytoją, Valstybinės premijos lauretą Aloyzą Stasiulevičių.
 
 
Žiūrint į jo tapytus paveikslus, Vilnius grojo įvairiausiomis spalvomis ir garsais, tarsi orkestras. Mane žavėjo šis žmogus, gyvenantis savo VILNIUJE ir kuriantis jo muziką, bei po kruopelytę savo paveikslais dovanojantis mums, paprastiems žiūrovams, vartotojams sumaterialėjusiems. Aš, gyvenanti ir aktyviai dalyvaudama šiame pragmatiškame pasaulyje, išėjau iš dailininko su jo knyga rankose lyg iš nuostabiausio simfoninio orkestro koncerto, kur viskas skambėjo…labai skambėjo.
Siela džiaugėsi ir jaučiausi užpildžiusi savo kūrybinį alkį, bet šeima ir pilvukai visiškai nesijautė sotūs, todėl pasiūliau vakarienei daržovinių blynų iš:
5 bulvių
1 svogūno
1/2 cukinijos
1 saliero koto
petražolių
1 šaukšto grietinės
druskos, pipirų
Viską sutarkavau su burokine tarka, apibarsčiau prieskoniais, viską gerai išmaišiau su šaukštu grietinės. Kepiau aliejuje,o pateikiau su močiutės obuoliene.
Atsiprašau už truputi prisvilusiu blynus, bet ne tas galvoje buvo…Vilniaus muzika:)
Odeta
Autorius

Parašykite komentarą