Dar penktadienį džiaugėmės gražiausiu ir šilčiausiu pavasariu, kai šeštadienį staiga pasibaigė katino dienos ir vėjas, lietus, sniegas pradėjo siautėti už lango. O sekmadienį? Matėte kas darėsi? Tai sninga didžiausiais sniego kukuliais, tai saulė šviečia, tai užtemsta kaip naktį ir taip kokius 15 kartų per dieną. Gerai, kad galėjau sau leisti tinginiauti, nes tos oro permainos nedarė teigiamos įtakos nei kūnui nei sielai. TV rodė sukčius (kaip sakė Freken Bok iš Karlsono su Mažyliu), knygos nesiskaitė, nes tai užtemdavo, tai nušvisdavo, gerai, kad atėjo kaimynė ir mielai pliurpdamos keletą valandų gėrėme arbatą.  Ir kaip dažniausiai man dėl per ilgo arbatos gėrimo ar pliurpimo pasidaro gaila laiko, nes galėjau tuo metu nuveikti ir tą ir aną, tai šį kartą buvau be galo laiminga, švaistydama savo branginamas minutes bobiškiems pliurpesiams:). Nežinau, kiek išgėrėme arbatos, kiek temų apšnekėjome: nuo oro iki pedikiūro, nuo darbinių problemų iki meilės peripetijų, nuo sporto ir svorio metimo su sveiku gyvenimo būdu iki kaip norėčiau gurkšnio šalto putojančio tikro šampano ir kaip tingiu tingėti:)
Tad įkvėpta sveikos gyvensenos, artėjančio “maudymukų” sezono, greito maisto ir begėdiškai greitai artėjančio meilės meto bundant pavasariui ir t.t. pasiūliau cukinijų spaghetti su kepintais pomidorais.4 porcijos

2 jaunos cukinijos
16 vyšninių pomidorų
2 skiltelės česnako
1/2 citrinos sulčių
3 valg.š. aliejaus
druska
juodieji malti pipirai

 

Cukinijas sutarkuoju Aguonėlės aparatu ( Dorados su cukinijomis en papillote ) Jūs galite naudoti bet kokį kitą aparatą, tarką ir t.t. Pomidorus supjaustykite puselėmis, česnaką smulkiai sukapokite. Cukinijas palaistykite citrinos sultimis, pabarstykite druska ir pipirais. Palikite keliolika minučių marinuotis. Per tą laiką keptuvėje apkepkite pomidorus, česnakus. Sudėkite cukinijų spaghetti ir iš lėto maišydami kepkite ant itin karštos ugnies keletą minučių, kad cukinijos išliktų traškios.
Skanumas nerealus:) Labai moteriškai lengvas:)

Odeta
Autorius

Komentarų: 10

 1. Visą laiką galvojau, kad to "Aguonėlės aparato" man tikrai nereikia. Ir nors esu lengvai pamišusi dėl įvairios virtuvinės technikos (ją visą naudoju), šiai daržovinių makaronų pjaustyklei buvau abejinga… Iki šio tavo recepto :-)))) Na, žiauriai skaniai atrodo. Seilės tysta… ir jei tų "žiuljienų" man nepavyks pasidaryti su rankine pjaustyke, teks jaučiu pirkti aparatą 🙂 Ryt pas mane bus rankiniu būdu paruošti cukinijų spagečiai 🙂

 2. Odeta Atsakyti

  Dalia, as galvojau, kad tikras reklaminis, nelaikantis, nesukantis niekalas, bet Aguoneles aprasymas pasitvirtino. Jis suka viska: bulves, morkas, burokus ir t.t. O ir Lietuvoje pasirodo yra pirkti ir visiskai nebrangiai:)
  Jeigu jau Tavoji rankine paves, pirk sita irgi rankine, tik su rankenele:)))) Juokauju, viskas su ja yra gerai:)

  • Odeta

   Labai džiaugiuosi, kad patiko ir kad galite valgyti vais sozonais, žinokite ir aš taip pat…:)))

Parašykite komentarą