Artėjant savaitgaliui skubu pasidalinti fantiškiausiu atradimu mėsos pasaulyje. Prieš gerą mėnesį atradau Mėsos Guru . O ten jautienos antrekotas…Tobulas “! Į sodybą žadėjo atvažiuoti būrys draugų ir kaip visada vasarą nesinori virtuvėje sukiotis, geriau lauke ant griliaus kokį kepsnį iškepti. Tad, penktadienį užsukau prie Žirmūnų RIMI įsikūrųsį ūkininkų turgelį, o ten labai malonus vyrukas pasiūlė mano svečius pavaišinti jų pačių auginama jautiena. Išsikalbėjome apie mėsos ypatumus ir jis patarė nupirkti jautienos antrekotą.
Visi likome tikrąją ta žodžio prasme “APŠALĘ” nuo fantastiško mėsos skonio, kvapo, tekstūros, minkštumo. Penktadienis tapo priklausomybe važiuoti į šį turgelį, pirkti jautienos antrekotą arba nugarinę, kartais tiesiog gabalėlius ar faršą ir mėgautis tikra kokybe. Man jie sakė, kad ir Kaune kažkur prekiauja, tik neišsiaiškinau kur.
Va taip, galiu reklamuoti ir be jokių pinigų, užmokesčio. Kai tokia fantastiška produkto kokybė ir aptarnavimas galiu tik linkėti ir toliau auginti puikius galvijus, suteikiant mums galimybe mėgautis fantastiškiausiais kepsniais 🙂
Jautienos antrekotas puikiai tinka būti iškeptas ne tik griliuje, bet ir keptuvėje. Svarbiausia neperkepti mėsos. Perkepusi jautiena, kad ir tobuliausia, bus sausa, guminė ir sunkiai kramtoma. Paprastai galima pasakyti…nevalgoma.
 
Jautienos antrekotas
Spausdinti
Ingredientai
 1. 600g jautienos antrekoto
 2. malti juodieji pipirai
 3. džiovintas raudonėlis
Daržovės griliui
 1. paprika
 2. šampinjonai
 3. brokolis
 4. baklažanas
 5. 1-2 česnako skiltelės
 6. 2valg.š. aliejaus
 7. druska
Paruošimo būdas
 1. Mėsą dėkite kepti ant gausiai ir gerai įkaitintų anglių. Jeigu jūsų gabalas 600g kepkite ant vienos pusės 3 minutes. Apverskite. Dar 3 minutes ant kitos pusės. Nuimkite nuo griliaus, pabarstykite prieskoniais (pipirais, raudonėliu), uždenkite folijos lapu ir palikite pailsėti 5-7minutes.
 2. Daržoves supjaustykite, pabarstykite druska, smulkiai kapotu česnaku (1-2 skiltelės), pašlakstykite aliejumi. Išmaišykite ir palikite marinuotis mažiausiai 1valandai. Kepkite ant grotelių, vartydami, kol daržovės iškeps.
Pastabos
 1. Nuostabiai skanu!
Cocina Rendez-Vous https://cocinarendezvous.com/
Odeta
Autorius

Parašykite komentarą