Kažkoks mane užėmęs vasaros lengvumas. Įkvėpta Nidos iš Nidos receptai dar vis nenustoju sportuoti. Aišku, su antsvoriu sunku kautis, nes per daug mėgstu skaniai pavalgyti ir išgerti, o ir sukiotis virtuvėje nėra svetima. Bet kai kūnas kasdien tampa stangresnis ir ištvermingesnis, tiesiog negaliu atsispirti sporto žavesiui. Aš nesiekiu jokių sporto aukštumų, nei figūros tobulumų, bet motyvacija gyventi šiek tiek sveikiau yra artimiausia siekiamybė. Kaip mano Skaitytoja sako: -gal pradėkime KARTU skaičiuoti ką ir kaip suvalgome, išgeriame?!
Gal iš tiesų? Suradus bendramintes būtų lengviau savo nuodėmes išpažinti ir prisipažinti? Pvz.: šiandien vien dėl to padariau baltą mišrainę su šviežiai raugintais per sūriais agurkais, tam, kad jų neišmesti? Ir pamačiusi tą neapsakomą grožį su majonezo gausa prikirtau kaip už Tėvynę! Ech, tai mano nuodėmė šiandien, bet mūsų viena kitos palaikymo komanda kviečia rytoj pasportuoti ir numesti tuos užsidirbtus “KG” arba pasiguodžiam ir kitą dieną “sėdame” ant iškrovos dienos arba kefyro dietos? Arba prisišampūsinau, kad nebegaliu galvos pakelti! Ir ėdu viską iš eilės: nuo torto iki silkės??? Kaip būtų smagu su visais atvirumais, nuosmūkiais ir pakilimais, viena kitą palaikant, siekti savosios tobulybės, sveikatos ir nuotaikos:)
Todėl šiai dienai siūlau išragauti tokį sveikuoliškai prabangų užkandį ir pagalvoti apie tokį “būrelį”:)Tuno tartar su šviežiu agurku puikiai tiks ir vakarėliui ir sveikesniems pietums. Tuno tartar galima būtų pakeisti lašiša ar kita žuvimi, bet šviežias agurkas, cukinija, burokėlis ar kita daržovė tiesiog turi būti vietoj duonos riekelės.

Tuno tartas su šviežiu agurku
Spausdinti
Ingredientai
 1. 300 g gelsvauodegio tuno file (galima ir kitokio, arba tiesiog lašišos)
 2. 1 svogūno laiškų (4vnt.)
 3. 1 valg.š. sojos padažo
 4. 1/2 arb.š. balzamico padažo
 5. 1/2 arb.š. vorčesterio padažo
 6. 2 val.š. ypatingai tyro alyvuogių aliejaus
 7. 2 švieži agurkai
Paruošimo būdas
 1. Tuną supjaustykite norimo dydžio gabalėliais. Geriau stambiau. Svogūno laiškus susmulkinkite kaip galima smulkiau.
 2. Sumaišykite tuno gabalėlius su svogūno laiškais, sojos, balzamiko, vorčesterio padažais ir aliejumi. Palaikykite šaltai, kartas nuo karto pamaišant apie 20 minučių.
 3. Dėkite ant juostelėmis supjaustyto agurko.
 4. Tai prabangus užkandis sveikai 🙂
Pastabos
 1. r ką jūs manote apie idėją valgyti ir lieknėti? Ir dar sportuoti????
Cocina Rendez-Vous https://cocinarendezvous.com/
Odeta
Autorius

1 Comment

 1. Anonimiškas Atsakyti

  Cha, na ir postas! Kartais draugių/ draugų palaikymas labai daug gali suteikti, kai kuriems smagiau tikslų siekti komandoje, tad aš visada už palaikymą kitų! O šis tartaras tai wow! Nereali idėja, skonį pasakišką aš net įsivaizduoju…:)
  Skaitytoja

Parašykite komentarą