Tikrai tikrai tikrai tas duonos kepėjų atradimas su ruginės duonos krepšeliais , kai galima sveikiau ir greičiau pasigaminti sau užkandį ar svečiams priimant paruošti šventinį stalą. Fantastiškas atradimas!!! Šių krepšelių privalumus jau esu išbandžiusi, kai atvažiavo draugės, kai reikėjo moteriškai ir gražiai ir lengvai, tada kai gaminau su krevetėmis. Šį kartą , kai buvo mišri kompanija ir buvo galima improvizuoti pikantiškiau. Pagaminau ruginės duonos krepšelius su kilke, kiaušiniais ir pupelėmis. 

Tiksliau ir vėl, kai grįžau iš darbų, o svečiai turėjo ateiti labai neužilgo ir laiko virtuvinėms improvizacijoms turėjau labai rybotai man vėl eilinį kartą pasitarnavo šie duoniniai krepšeliai. Tik šį kartą labiau vyriškai, kad tiktų visiems skoniams ir norams.

Dar gaminant Ruginės duonos krepšelius su kilke, kiaušiniais ir pupelėmis, svarbu, kad kiaušinis būtų minkštas, ne visai skystas, bet ir ne kietas. Kad kiaušinio trynys suteiktų padažiškumą krepšeliui ir nereikėtų dėti jokių majonezų ar gaminti padažą atskirai. O vietoj pupelių galima gaivumos suteikti su agurku ar salotos lapeliu, citrinos skiltelė irgi puikiai tiktų. Žodžiu, čia fantazijos ir noro reikalas…priklauso kaip kas mėgsta. Man šiuo atveju labiausiai patiko, kad dėl skystesnio trynio nereikėjo papildomų padažų, o dėl žalumos ir gaivumo aš tikrai pabandyčiau mažą gabalėlį citrinos įdėti, net prie šios komplektacijos.

Ruginės duonos krepšeliai su kilke, kiaušiniais ir pupelėmis
Spausdinti
Ingredientai
 1. 30 ruginės duonos krepšelių
 2. 3 kiaušiniai
 3. 15 marinuotų kilkių
 4. 1/4 nedidelio raudono svogūno
 5. 100g šalytų pupelių
Paruošimo būdas
 1. Kiaušinius išvirkite pusiau kietai.
 2. Nuo kilkių nulupkite odeles ir padalinkite pusiau.
 3. svogūno ketvirti sukapokite ypatingai smulkiai.
 4. Pupeles suberkite į verdantį vandenį, virkite 5 minutes ir atvėsinkite lediniame vandenyje.
 5. Kiaušinius, nulupkite ir grubiai susmulkinkite, kad gabalėliai liktų nevienodi ir susimaišę su ne visai išvirusiu tryniu. Trynys suteiks padažiškumą. Sumaišykite su susmulkintu svogūnu. Sudėkite kiaušinio gabalėlius į ruginės duonos krepšelius, ant viršaus uždėkite po kilkės gabalėlį ir keletą pupelių.
Pastabos
 1. Kadangi tai ruginės duonos krepšeliai - į juos galite dėti įvairius ingredientus, savaip improvizuojant.
Cocina Rendez-Vous https://cocinarendezvous.com/
Odeta
Autorius

Komentarų: 2

  • Odeta
   Odeta

   Ačiū 🙂 Krepšelius perku Rimi. Ir man skaniausi be jokių priedų, natūralūs. Labai rekomenduoju išbandyti

Parašykite komentarą