Noriu pasidalinti šiokiu tokiu, gal labai mažu atradimu, bet man jis tapo labai mielas.
Kai šiuo metu gausu įvairiausių daržovių, norisi išbandyti kuo daugiau jų skonių. Kepu daržovinius blynus, pyragus, troškinu, grilinu ar tiesiog graužiu paėmusi agurką ar morką. Keptos daržovių salotos yra patiekalas iš nieko, tiesiog ką turi namuose. Gaminimas absoliučiai nieko ypatingo. Svarbiausia nepatingėti ir išsikepti daržoves. 
Maloniai nustebsite, kad keptos daržovių salotos puikiai tiks kaip pagrindinis patiekalas.
Keptos daržovių salotos
Spausdinti
Ingredientai
 1. 1 baklažanas
 2. 1 didelė paprika arba 2 nedidelės
 3. 3 česnako skiltelės
 4. 2 pomidorai
 5. 1 čili pipiras
 6. 1arb.š. citrinos sulčių
 7. 3 valg.š. aliejaus
 8. druska
Paruošimo būdas
 1. Baklažaną nulupkite ir supjaustykite pusžiedžiais. Papriką supjaustykite stambokais gabalėliais. Česnako skilteles patraiškykite, bet nelupkite. Čili pipirą smulkiai sukapokite, o pomidorą supjaustykite riekelėmis.
 2. Įkaitintoje keptuvėje su 1 valg. š. aliejaus ir česnako skiltelėmis apkepkite baklažanus. Jie labai greitai sugers aliejų, bet jokiais būdais jo nepilkite daugiau, tegul baklažanai padega šiek tiek. Išimkite iš keptuvės baklažanus, o česnakus palikite. Įpilkite 1valg. š. aliejaus, suberkite paprikas. Kepkite kol šios švelniai parus ir šiek tiek suminkštės. Išimkite kartu su česnako skiltelėmis ir pridėkite prie baklažanų. Paskutinius į sausą keptuvę sudėkite pjaustytus pomidorus ir apkepkite minutę, kad tik gautų karščio, bet nesuminkštėtų.
 3. Visas daržoves sumaišykite su kapotais čili pipirais, 1valg.š. alyvuogių aliejaus, citrinos sultimis ir druska.
Cocina Rendez-Vous https://cocinarendezvous.com/
 

Odeta
Autorius

Komentarų: 2

  • Odeta

   Sutinku, vertas dėmesio 🙂 Linkėjimai į užjūrį 😉

Parašykite komentarą