Kartą buvau nerealiame “Tapų” vakarėlyje. Didelė buvo mūsų kompanija, tad ir tapų pasirinkimas buvo nerealus. Jame ir suradau neįtikėtinai paprastą, bet labai skanų tapą “Frijoles con atun”. Pristatydama savo šeimoje aš jį panaudojau vėlyviems pusryčiams.
Patiekalui reikės:
1ind. didelių sviestinių pupelių
1 ind. konservuoto tuno su aliejumi
1 vnt. mėlyno svogūno (nedidelio)
žiupsnelis petražolių

 
Nuo pupelių nupilamas skystis, svogūnas smulkiai sukapojamas ir sutrinamas su tunu, bei pabarstoma sukapotomis petražolių šakelėmis. Viskas išmaišoma, mums trūko druskos, todėl papildėme ja ir pipirais.
Tai labai labai skanus užkandis!!!!! Ir dar greitas!!!!! Labai rekomenduoju!!!!!
Odeta
Autorius

Komentarų: 7

 1. Odeta Atsakyti

  AHHHAAAA!!!!! Šis užkandis nerealus, seniai turėjo būti naudojamas visuose restoranuose ir kavinėse:) Nuodėmingas:))

 2. Odeta Atsakyti

  Mindaugai, pupelės turi būti didelės ir natūralios (be priedų), o sviestinių konservuotų pupelių yra Rimi, su RIMI ženkliuku.Labai rekomenduoju pasigaminti šią užtepėlę ar tapą, nesvarbu kaip pavadinsi.

 3. Nu va, šiandien pasigaminom, tad abu nykščius keliu į viršų 😉 Labai patiko, tik dar pridėjom citrinos sulčių ir gražgarstės žolių 🙂 Labai patiko, gaminsim dar ne kartą, thanx!

 4. Odeta Atsakyti

  Mindaugai, labai džiaugiuosi, kad patiko ši užkandėlė:)Išbandžiau ir aš su garžgarstėmis, sutinku, geriau (nors originalas buvo su petražolėmis)ir kitus kartus taip gaminsiu.

 5. Tobulai skanu 🙂 petražoles pakeičiau kalendromis laimo citrinos rūgštelė… mmmm

Parašykite komentarą