Negaliu atsižavėti žuvimi. Tokia paprasta, bet ypač neprasta Skumbre. Ji skani žalia ir tiesiog paprasčiausiai prieskoniuota, bei palaikyta per naktį šaldytuve Prieskoniuota skumbrė ar susukta šaldiklyje. Tiesiog paprasčiausiai su juoda duona ir sviestuku plonai atpjovus Skumbrės Strogonina galima mėgautis. Puikiausiai tinka kepti ant griliaus, nes jos riebumas puikiai įsigeria į savo sluoksnius tarp stangrios odos. Tiesiog fantastiškas vasaros griliaus Skumbrės patiekalas dumo-skonio-zuviene . Bet man skaniausia ji yra su pomidorais ir česnaku kepta orkaitėje. Pomidorų sultys susimaišo su žuvies, česnako, balzamiko aromatais ir gaunasi fantastiškas padažas Tobulo skonio skumbrė

Šį kartą dar gausiai žuvį prikimšau prieskoninėmis ką tik iš daržo nuskintomis žolelėmis. Tai dar labiau praturtino skonį. Visko…skumbrės, daržovių, padažo.
Išbandykite ir tikrai pamėgsite Skumbrę, tokią visur galimą nusipirkti žuvį. Aš ją pirkau Šiaurės jūros parduotuvėje, tik todėl, kad ten ji visada šviežia, nedidukė ir labai tinkama po žuvytę porcijai. Tačiau ji puikiausiai tiks ir atšaldyta, bei didelė. Tiesiog porcijavimą reikia pasiskaičiuoti…arba žuvį padalinti išilgai į du file gabalėlius. 

Jeigu nemėgstate skumbrės, galite keisti kita žuvimi: dorada, vilkešeriu ar kita balta žuvimi.

Skumbrė su pomidorais ir žolelėmis
Skumbrė su karamelizuotais pomidorais ir prieskoninėmis žolelėmis
Spausdinti
Ingredientai
 1. 2 porcijos
 2. 2 nedidelės apie 250g sveriančios skumbrės
 3. 4 česnako skiltelės
 4. 4 pomidorai
 5. 4 valg.š. aliejaus
 6. 1 valg.š. balzamico padažo
 7. prieskoninės šviežios žolės visos kokias tik turite
 8. lauro lapai
 9. pipirai
 10. druska
Paruošimo būdas
 1. Išskroskite žuvis. Prikimškite prieskoninėmis žolelėmis, česnako skiltelėmis. Visomis žolelėmis, kokias tik turite, galite kimšti žuvį. Aš kimšau krapais, petražolėmis, raudonėliu, šalaviju. Pomidorus perpjaukite pusiau. viską sudėkite į skartą. Pašlakstykite aliejumi, balzamico padažu. Pabarstykite druska, pipirais, sudėkite lauro lapus. Kepkite iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje 15-20 minučių, priklausomai nuo žuvies dydžio.
Pastabos
 1. Tikrai labai vertas dėmesio patiekalas, kurį gaminu nuolat.
Cocina Rendez-Vous https://cocinarendezvous.com/

 

 

Odeta
Autorius

Parašykite komentarą