Kai darželiuose, turgeliuose, ant palangės ar balkone gausu šviežutėlių prieskoninių žolelių, taip ir norisi visur gausiai jas naudoti. Kraunu aš jas ne žiupsneliais, o saujomis ir net nesuku galvos ar jos dera tarpusavyje ar ne, tačiau rezultatas dar nė karto nenuvylė. Šeimyna prašo, kad duočiau “tų prieskoninių salotų”, nes kartais salotų lapų dubenyje mažiau nei krapų, petražolių, bazilikų, raudonėlių, šalavijų, česnakų ar svogūnų lapų ir t.t. Verdant sriubas, troškinius prieš juos patiekiant irgi gausiai priberiu susmulkintų žolelių. Naudojuosi visais vasaros teikiamais skoniais, kad negalėčiau rudeniui atėjus burbėti jog neišnaudojau vasaros suteiktų skonių.
Šį kartą gaminau jautienos kukulius su prieskoninėmis žolelėmis ir Fetos sūriu. Labai skanu, tik svarbiausia neperkepti, nes jautienai išsausėjus neužtenka nei sūrio nei žolelių drėgmės. Kad jautienos kukulius būtų lengviau kotroliuoti, galima juos kepti keptuvėje.  Taip pat svarbu neperkepti ir kepant iš vištienos ar kalakutienos krūtinėlės mėsos. 
Jautienos kukuliai su Feta
Jautienos kukuliai su Fetos sūriu
Spausdinti
Ingredientai
 1. 500g jautienos faršo
 2. 2 kiaušiniai
 3. 1 svogūnas
 4. 2 česnako skiltelės
 5. krapai
 6. petražolės
 7. česnako laiškai
 8. svogūnų laiškai
 9. 2 šalavijo šakelės
 10. 5 raudonėlio šakelės
 11. 1/2 čili pipiro
 12. 200g Fetos sūrio
 13. 2 valg.š. aliejaus
Paruošimo būdas
 1. Prieskonines žoleles smulkiai supjaustykite. Svogūną su česnako skiltelėmis ir čili pipiru sukapokite. Fetos sūrį šakute šiek tiek patrinkite, bet palikite ir stambesnių gabalėlių. Viską išmaišykite su jautienos faršu ir kiaušiniais. Padarykite norimo dydžio kukulius. Pašlakstykite aliejumi ir kepkite orkaitėje 180 laipsnių, max 20 min. Svarbiausia neperkepti.
Cocina Rendez-Vous https://cocinarendezvous.com/
 

Odeta
Autorius

Parašykite komentarą