Skumbrė kepta griliuje – tobulam vakarėliui ,su draugais 🙂 Kai nesinori mėsos kepsnių, šašlykų ar kitų pikantiškų laužo teikiamų smagumų. Tad Skumbrė, tokiam vakaro praleidimui tobulai tinka. Dar minimum, o rezultatas užburiančiai tobulas. 

Nuoširdžiai, bet man skumbrė tobula žuvis. Tokia riebi, su daug skonio ir aromato. Galima ją valgyti žalią, marinuotą, keptą orkaitėje, krptuvėje ar griliuje arba pirkti karštai arba šaltai rūkytą . O kaip pagalvoji, kad ir kaina tokia labai humaniška, tai šiai žuviai tik geriausi ir nuoširdžiausi linkėjimai ir liaupsės. Nors skumbrę dažniausia valgome žalią arba kepu orkaitėje su pomidorais. Tai lyg ir mano firminiai patiekalai, kuriais jau esu ne kartą dalinusis ir su jumis. O kur dar rūkytos skumbrės tobuliausios užtepėlės. Jeigu, nematėte, tai būtinai išbandykite, pasigaminkite, tikiu, kad ir jums labai patiks: skumbrė su pomidorais ir skumbrė sūdyta su česnakais. O dabar bus ir šis, tiesiog Skumbrė kepta griliuje. Esmė, kad visuose šiuose patiekaluose, darbo bus minimalai, o skonio maksimaliai. Ir dar, svarbu nepamiršti, kad skumbrė yra riebi, o tai reiškia ir labai soti žuvis. Todėl, jeigu gaminsite didesnei kompanijai, dalinkite porciją po pusę žuvies žmogui. Jeigu išbandysite, nepatingėkite, parašykite ar skanu buvo 🙂

 

Skumbrė kepta griliuje - tobulam vakarėliui
Spausdinti
Ingredientai
 1. 5 nedidelės skumbrės
 2. druska
 3. aliejus
 4. 1/4 arb.š. raudonėlis
 5. 1/4 arb.š. malti juodi pipirai
 6. 1/4 arb.š. maltas muskatas
 7. 1/4 arb.š. malti čili pipirai
Paruošimo būdas
 1. Išdorokite žuvį, bet palikite galvą ir odą.
 2. Įtrinkite visais prieskoniais, druska ir aliejumi. Palikte marinuotis, kol laužas bus paruoštas kepimui.
 3. Įkaitinkite groteles. Uždėkite žuvį ir kepkite kol viena pusė beveik iškeps, apie 15min., apverskite ir kepkite apie 10min. ant kitos pusės. Tada vėl apverkite porai minučių ir nuimkite nuo kaitrių žarijų. Kol serviruosite stalą. Palikite žuvį pabaigti kepti savo sultyse be ugnies, ragaukite su balta duona ir daržovėmis.
Pastabos
 1. Labai skanu keptų paprikų salotomis, kurių receptą rasite mano bloge.
Cocina Rendez-Vous https://cocinarendezvous.com/
Odeta
Autorius

Parašykite komentarą