Noriu pasidžiaugti ir skubiai pasidalinti puikiausiu garnyru, kurį pavadinau Daržovinė arba tiesiog patiekalu. Kuriam tinka visos šviežios daržovės. Daržovinei ypač tinka visos šakninės daržovės. Net ir įdėjus pomidorą, kuris suminkštėja ir išteka sultys, jis skonio nepagadina visiškai. Tik svarbu atminti, kad jį dėti į bendrą lėkštę tik išmaišius visas traškias ir neperkeptas daržoves.

Taigi, raitokitės rankoves, nes darbelio šiek tiek yra kol supjaustysite ir kiekvieną atskirai daržovę apkepsite. Absoliučios liaupsės Daržovinei…tiesa, jeigu dėsite pomidorą, jis suteikia rūgšties, tai reikėtų sumažinti citrinos kiekį. 
Bet čia patiekalas pareguliuojamas pagal kiekvieno skonį…Kiekvienas pasidaro, kaip jam patinka 🙂
 
Daržovinė
Spausdinti
Ingredientai
 1. 2 bulvės
 2. 1 raudonas svogūnas
 3. 2 česnako skiltelės
 4. 1/2 baklažano
 5. 1/2 cukinijos
 6. 1 morka
 7. 1/4 saliero šaknies
 8. aliejus
 9. druska
 10. juodi malti pipirai
 11. petražolės ( ar kitos prieskoninės žolelės)
 12. 1/4 citrinos sultys
Paruošimo būdas
 1. Supjaustykite visas daržoves norimo , bet vienodo dydžio, gabalėliais. Keptuvėje įkaitinkite aliejų. Kepkite kiekvieną daržovę tame pačiame aliejuje, t.y. nekeičiant keptuvės, tik išberiant iškeptas daržoves į kitą indą. Daržovių jokiais būdais neperkepkite, jos turi būti dar šiek tiek traškios.
 2. Apkeptas daržoves sumaišykite, pašlakstykite citrinos sultimis ir apiberkite druska, pipirais. Paskaninkite petražolėmis ar kitomis turimomis prieskoninėmis žolelėmis.
Pastabos
 1. Jeigu dėsite apkeptus pomidorus, tai citrinos sulčių jau nebereikia arba tik šiek tiek, ypač mažą šlakelį.
Cocina Rendez-Vous https://cocinarendezvous.com/
 
Odeta
Autorius

Parašykite komentarą