Esu jau ne kartą rašiusi, kad esu tikra trintų sriubų nemėgėja. Tačiau, kai ją paruošia namiškiai ir telieka tau tik prisėdus prie stalo pasimėgauti visais aromatais, tai trinta špinatų moliūgų sriuba tampa viena skaniausių sriubų. Ir tikrai ne dėl to, kad jaučiuosi lepinama, bet dėl skonių ir aromatų gausos.

O šios špinatų moliūgų sriubos istorija buvo labai paprasta. Mūsų namuose visi žino, kad mama labai mėgsta agurkėlius, raugintus kopūstus, silkę ir sriubas. Jie puikiai žino, kad aš jas galiu valgyti net pusryčiams, o kai mane nori palepinti, tai išvirkite sriubą ir mama laiminga 🙂 Iš tiesų, pusryčiams esu pasiilgusi minkštai virtų kiaušinių, bet jų niekas be manęs namuose nemėgsta, tad juos valgau dabar ypač retai. Praktiškai nevalgau. O va sriubą, ėmė ir išvirė- pusryčiams! Kaip gera buvo pajusti, dar lovoje, sklindančius aromatus kviečiančius prie stalo….ragauti trintos špinatų moliūgų sriubos.

Kadangi jautienos sultinys iš šonkauliukų buvo išvirtas prieš keletą dienų. Tad beliko sudėti reikiamus špinatų moliūgo sriubos ingredientus ir vėlyvi pusryčiai garavo ant stalo. Atvėsusią šonkauliukų mėsą susmulktinti, pakepti su česnakėliais. Žinoma, sriubą labiau tiktų valgyti pietums, bet kai ją išverda TAU, tai laikas ir vieta nebesvarbu:)

Špinatų moliūgų sriuba
Spausdinti
Ingredientai
 1. 1l jautienos sultinio
 2. 4 vnt. virtų jautienos šonkauliukų
 3. 1 svogūnas
 4. 200g moliūgo
 5. 2 bulvės
 6. 1 morka
 7. 1 raudona paprika
 8. 200g šaldytų špinatų
 9. 2 česnako skiltelės
 10. aliejus
 11. 1 arb.š. balzamiko padažas
 12. 2 šviežių krapų šakelės
 13. 1 baziliko šakelė
Paruošimo būdas
 1. Išsivirkite jautienos sultinį iš jautienos šonkauliukų. Šonkauliukus atsidėkite.Jautienos sultinį atšaldykite. Nukoškite perteklinius riebalus.
 2. Keptuvėje apkepkite susmulkintą svogūną, po to susmulkintą kubeliais papriką, po to kubeliais bulves, po to moliūgą. Kepant kiekvieną daržovę atskirai, pašlakstykite ją balzamiko padažu.
 3. Apkeptas daržoves suberkite į jautienos sultinį. Apvirkite, kai daržovės suminkštės sudėkite špinatus. Virkite 10 minučių. Špinatų moliūgų sriubą sutrinkite smulkintuvu (blenderiu).
 4. Šonkauliukų mėsą atskirkite nuo kaulo, sukapokite gabalėliais, apkepkite keptuvėje su susmulkintomis 2 česnako skiltelėmis.
 5. Supilkite trintą sriubą į dubenelius, įberkite po šaukštą kapotos ir apkeptos jautienos gabalėlių.
Pastabos
 1. Jeigu mėgstate galite įpilti šlakelį grietinėlės.
Cocina Rendez-Vous https://cocinarendezvous.com/
Odeta
Autorius

Parašykite komentarą