Pipirų salotos su pomidorais , tai toks ekspromtinis reikalas, kuris taip patiko šeimai, kad jau kartojome kokius šimtą kartų. Aišku, ne šimtą, bet tiek daug kartų, kad sunku suskaičiuoti. Šioms pipirų salotoms puikiai tiks ir paprikos, tik jas reikėtų perpjauti pusiau ar ketvirčiais. Svarbiausia, kad pipirai ar paprikos būtų kuo saldesnės.

Skaniausios pipirų salotos su pomidrais būna, kai pipirus iškepame ant griliaus, bet kai dabar lauke žiema ir šalta, puikiausiai tiks ir keptuvėje gerai paskrudinti. Svarbu palaikyti ant kiekvieno pipiro ar paprikos šono šiek tiek ilgiau nei įprastai kepant. Trumpiau tariant, norisi jau versti pipirą, neverskite, dar suskaičiuokite iki 20, o tada jau keiskite šoną.

Aš tiek daug dariau šių salotų interpretacijų ir beveik visada jos buvo puikios, kad nusprendžiau visas pavykusias aprašyti ir pasiūlyti jums išbandyti. Labai tikiuosi, kad jūs irgi nenusivilsite ir pamėgsite. Juk daržoves valgyti sveika! 

Dar šias pipirų salotas uždėję ant prancūziško batono ar ciabatos gausite puikius užkandžius atvykusiems svečiams pavaišinti. Užkandžiai atrodys labai apetetingai! Tikiu, kad nuo stalo dings pirmieji 🙂

Pipirų salotos su pomidorais
Pipirus galima keisti paprikomis
Spausdinti
Ingredientai
 1. 6 pipirai
 2. 4 pomidorai
 3. 4 česnako skiltelės
 4. 1 raudonas svogūnas
 5. bazilikas
 6. 1/2 citrinos sulčių
 7. alyvuogių aliejus
 8. druska
Paruošimo būdas
 1. Nupjaukite pipirų uodegėles, išimkite sėklas. Pomidorus perpjaukite ketvirčiais. Išimkite pusei pomidorų sėklas. Svogūną supjaustykite riekelėmis. Česnaką legvai patraiškykite su visomis odelėmis.
 2. Įkaitinkite aliejų su česnakais. Suberkite pipirus. Kepkite ant kiekvieno šono kol smarkiai paruduos. Išimkite ir sudėkite į salotų dubenį. Toje pačioje keptuvėje sudėkite pomidorus ant nupjautų pusių. Nevartykite. Kai nukeps drėgmė ir pradės karamelizuotis po minutės išimkite. Sudėkite ant pipirų į dubenį. Suberkite supjaustytus svogūnus. Išimkite česnakus iš odelių. Pabarstykite smulkintu baziliku. Pašlakstykite citrinos sultimis, aliejumi. Pabarstykite druska. Viską lengvai išmaišykite. Palikite 10 minučių skoniams susigerti.
Pastabos
 1. Puikios salotos. Šias salotas galima dėti ant prancūziško batono riekelių ir gausite puikias užkandėles.
Cocina Rendez-Vous https://cocinarendezvous.com/
Odeta
Autorius

Parašykite komentarą