Pasigirsiu, negaliu atsispirti pagundai, grįžo vyras iš Meksikos ir atvežė lauktuvių 2 knygas ir pipirų kalną. Pipirai, protu nesuvokiamai aštrūs, saldūs, tik pikantiški, geltoni, juodi, žali, raudoni, dideli, didžiuliai, maži, mažučiukai, oi kiek reikės fantazijos ( gerai, kad literatūros tam klausimui nupirko).
Bet nenustosiu girtis, kad tos knygos užims mažiausiai tris savaites išsamaus studijavimo ir eksperimentavimo, o kaip seksis su valgymu nežinau, nes neišsivaizduoju pipirų skonių ir poskonių. Gal net surengsiu savo lauktuvinių pipirų fotosesiją:))
 
Dar neskaičiau, bet jau varčiau ir keletas receptų “užkabino”. Pirminiai įspūdžiai,  gamina labai daug iš  pupelių, a la tortilijų ir jas panašių reikalų.
 
Pirminis įspūdis susidarė, kad labai mažai naudojame prieskonių, bet pipirų “kibirais”. Eksperimentuosiu ir jeigu ką ypatingo surasiu, būtinai pasidalinsiu:)
 
Tikiu, bus daug skanaus:)
Odeta
Autorius

Komentarų: 4

 1. Vaje, koks gėris, turėsi dabar menesiui darbelio:) Lietuvoje dabar irgi toks laikas, kad daug vietinių paprikų ir pipirų, tai receptai labai pravers.

 2. Odeta Atsakyti

  Mielai pasidalinsiu:) Kur benuvažiuoju, visada atsivežu to krašto kulinarinės literatūros, tai dabar visi žino kokios lauktuvės mane pradžiugintų:)

 3. Odeta, gal kada laikinai pasikeistum tas knygas, pas mane ir kalnas kulinarinių knygų, tad tikrai tikiu, jog rasčiau, kas patiktų 😉 mmmm??????

  O tos mexikoniškos knygos bene anglu kalba? 🙂

  • Odeta

   Mielai pasikeisciau:)Pas mane knygos lietuvių, prancūzų, ispanų ir anglų kalbomis:)

Parašykite komentarą