Kaip jaučiatės po švenčių? Sotūs? Aš irgi jaučiuosi labai soti ir “primakaluotu” pilvu: silkė, kūčiukai, kisielius, žuvis, virtiniai ir taip viso skirtingų 12 patiekalų. O jeigu kažkurį pakartoji keletą kartų? Tada jau šventės virsta absoliučia persivalgymo nešvente. Todėl mums patinka šventes švęsti tik vieną dieną. Susėsti prie Kūčių stalo, smagiai su šeima pasivaišinti ir išvykti kur nors. Dažniausiai vykdavome slidinėti, kartais prie jūros ar dar kur nors. Svarbiausia, kad nesėdėti namie be perstojo kemšant. Šie metai ne išimtis. Ir toliau keliaujame, tad prieš greitai susikraunant lagaminus gaminu nesudėtingą vakarienę. Įdaryta paprika kepenėlėmis, kurios suteikia patiekalui ir aromatą, ir švelnumą.

 

Įdaryta paprika
Spausdinti
Ingredientai
 1. 3 paprikos
 2. 1 stiklinė ryžių
 3. 200 g vištienos kepenėlių
 4. 100 ml vandens
 5. 1 svogūnas
 6. 1 česnako skiltelė
 7. 1 morka
 8. 1 čili pipiras
 9. raudonėlis
 10. druska
 11. aliejus
Paruošimo būdas
 1. Kepenėles išvalykite nuo plėvelių, išplaukite, supjaustykite nedideliais gabalėliais.
 2. Keptuvėje apkepkite susmulkintus svogūnus su česnaku ir čili pipiru. Morką nulupkite, sutarkuokite burokine tarka. Sudėkite į keptuvę su svogūnais. Maišydami kepkite 5 minutes. Į keptuvę suberkite ryžius ir šiek tiek kepkite maišydami. Užpilkite šlakeliu vandens, uždenkite dangčiu. Po 10 minučių sudėkite kepenėles. Išmaišykite ir kepkite 5 minutes ( jokiais būdais neuždenkite). Išjunkite ir leiskite viskam atvėsti.
 3. Paprikų viršunėlės apipjaukite ir gražiai nuimkite, kad galėtumėte uždengti. Paprikų sėklas išimkite. Prikimškite ryžiais su kepenėlėmis. Kepkite iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje 20 minučių.
Cocina Rendez-Vous https://cocinarendezvous.com/
Odeta
Autorius

Parašykite komentarą