Aš labai myliu Lietuvą. Myliu jos sezoniškumą, myliu jos žalumą ir ežerus, myliu kalbą ir žmones su jų nuostabiais mylėjimais žemės ir kultūros, religijos ir literatūros ir tiesiog to mažumo pasaulyje svarbos. Ispaniją myliu už jos vėjus ir karštį, jūrą ir saulę, atsipalaidavimą ir gėrimą gyenimo pilna burna, net už tas “manjanas”, nes tai jų gyvenimo būdo ir kultūros dalis. Kaip jų jaučių uodegų troškinys ispaniškai , kai byranti nuo kauliukų mėsa tiesiog verčia apsilaižyti pirštus iš skanumo ir pasimėgavimo sėdint paprastai buitiškai prie savo namų virtuvinio stalo kartu su šeima ar artimiausiais draugais.

Jaučių uodegų troškinį ispaniškai , pirmą kartą paragavau, kaip nebūtų keista tikrai ne Ispanijoje, bet pas savo draugus Prancūzijoje. Tačiau jie iškilmingai pristatė, kad tai Rabbo de Torro ir dar iškilmingiau patiekė ant stalo. Beje, Erika nuostabi rašytoja ir frankofonijos propaguotoja Lietuvoje ir Lietuvos mylėtoja pasaulyje.  Po šio paragavimo, sekė visa tirada receptų: jaučių uodegų troškinys , jaučio žandai, kulninė ir t.t. O svarbiausia, kad ir toliau karaliauja šie karališki receptai mūsų šeimos virtuvėje.

Kitą kartą bandysiu pagaminti jaučių uodegas su alumi, nes kai esu ne labai didelė alaus mėgėja, tai prisiruošti sunku 🙂 Bet su vynu, tai negaliu sustoti 😉

Jaučių uodegų troškinys ispaniškai
Spausdinti
Ingredientai
 1. 1kg jaučio uodegų ( sukapotų turguje)
 2. 1 svogūno galva
 3. 3 česnako skiltelės
 4. 1/2 šaukštelio rūkytos aitriosios paprikos
 5. 2 nedidelės morkos
 6. 100g chorizo dešros
 7. 200 ml sauso raudo vyno
 8. 200ml jautienos sultinio arba vandens
 9. 3 valg.š. aliejaus
 10. 2 lauro lapai
 11. 5 kvepiantieji pipirai
 12. 10 juodųjų pipirų grūdeliais
 13. 10 mažų, šiežių bulvyčių
Paruošimo būdas
 1. Jaučių uodegas apvoliokite rūkytų paprikų, druskos mišiny.
 2. Puode/troškintuve su aliejumi pakepkite choriso supjaustytą plonomis riekelėmis, lauro lapus ir pipirus. Sudėkite jaučių uodegas. apkepkite, kol gražiai parus. Supilkite vyną, vandenį/sultinį. Uždenkite troškintuvą dangčiu ir troškinkite 3-4 valandas ant mažos kaitros ( 160 laipsnių ) orkaitėje arba ant mažos ugnies, kol mėsa kris nuo kaulų.
Pastabos
 1. Labai skanu su polenta arba su mažomis, šiežiomis bulvytėmis
Cocina Rendez-Vous https://cocinarendezvous.com/
Odeta
Autorius

Parašykite komentarą