Man labai patinka įvynioti skirtingus produktus į skirtingas tekstūras. Man skanu skirtingose skoniuose įvynioti skirtingi produktai. Arba kitaip, paprastuoju būdu pavadinus, man patinka jausti skirtumus. Kaip mano viena draugė apie mane pasakė, kad manęs be visokių nesąmonių net neįsivaizduoja 🙂 Gal dėl to aš labiausiai pasaulyje mėgstu balandėlius??? Čia aš jau vėl grįžau ne apie charakterio ar gyvenimo ypatumus, bet apie kulinariją ir savo virtuvę. Vištienos kulšelės įvyniotos kumpio juostelėse , o jeigu toliau vardinti, tai dar su įdarytu šviežiu ožkos sūriu bei baklažanais, tai skamba kaip prabangiausias patiekalas ir net ne tokiame prastame restorane, tačiau šiuo atveju pagamintas paprasčiausiai buitiškai šeimyninei vakarienei. 

Ir tikrai, ko tik nesu vyniojusi ir į ką įvyniojusi : šparagus, jūros ešerį ar doradą ir atvirkščiai į plekšnę ar mėsos faršą įsukusi įvairiausių įdarų. Pastebėjau, kad susukimai ar “į “ar “iš” visada paįvairina patiekalus, svarbu nepatingėti ir pamankštinti smegenis pajuntant skonį vaizduotėje. Tada tikrai gausite patį maloniausią patiekalą, kuris nustebins….kaip mane šis vištienos kulšelės įvyniotos kumpio juostelėse 🙂 Bet kai pagalvojau, kad baklažanus puikiai galima pakeisti pievagrybiais ar baravykais, morkomis ar džiovintomis slyvomis, kiaušiniais ir ančiuviais. Žodžiu fantazijai ribų nėra, svarbu nepatingėti ir pagaminti sau ar draugams ar tiesiog….

Vištienos kulšelės įvyniotos kumpio juostelėse
Spausdinti
Ingredientai
 1. 6 vištienos kulšelės be kaulo
 2. 6 kumpio juostelės
 3. 1/4 baklažano
 4. 2 skiltelės česnako
 5. šviežias ožkų sūris
 6. 3 bulvės
 7. druska
 8. malti juodi pipirai
Paruošimo būdas
 1. Baklažaną supjaustykite smulkiais kubeliais, apkepkite keptuvėje kartu su susmulkintu česnaku. Atvėsinkite.
 2. Vištienos kulšelių mėsą išklokite ant plėvelės, uždenkite kita plėvele ir švelniai išdaužykite kočėlu arba specialiu plaktuku.
 3. Kiekvieną vištienos kulšelę išklokite ant kumpio juostelės, įdėkite šaukštą apkeptų baklažanų, sūrio. Suvyniokite.
 4. Šviežias nedideles bulves supjaustykite juostelėmis. Pabarstykite druska, pipirais.
 5. Įkaitinkite orkaitę iki 180 laipsnių. Į kepimo indą sudėkite susuktas į kumpio juosteles vištienos kulšeles. Šalia sudėkite bulves.
 6. Kepkite 20 minučių.
Pastabos
 1. Įdarą galima improvizuoti pagal turimą šaldytuvo turinį.
Cocina Rendez-Vous https://cocinarendezvous.com/
Odeta
Autorius

Parašykite komentarą