Man labai patinka grįžti iš komandiruočių, kelionių ar kitų reikalų, kai namuose manęs laukia vyras. Gera ne tik dėl to, kad manęs laukia namuose, kad vėl galėsime jaukiai plapėti, aptarti darbus, projektus, ūkinius reikalus, džiaugtis, bartis, bet ir dėl to, kad iš tiesų apie mane galvojo, kad manęs neužmiršo ir pagamino jaukią vakarienę su mano mėgiamiausiomis salotomis, kurias jis ruošė pirmam mūsų pasimatymui, dviese. O, KOTLETUKAI ! Tokių purių ir minkštų ir skaniausių niekur nesu ragavusi, tik iš mano vyro keptuvės. Ir visai ne dėl liaupsių savo vyrui, bet tik todėl, kad vakarienė tobula ir kotletukai visai ne ūkiškas vakarienės formatas.

Šiuose kotletukuose nėra jokių miltų ar krakmolo, tik vienas “slaptas” ingredientas, apie kurį niekada net nebūčiau pagalvojusi ir kuris suteikia tobuliausio minkštumo ir švelnumo. O svarbiausia, kad viską galima pagaminti vos per keliolika minučių ir nereikia gaišti virtuvėje valandų. Tad puikiai tiks ir kasdienai besisukant virtuvėje ar gaminant vaikams kai jie būna alkani , į darbą įsidėti dėžutėje ar netikėtus svečius pavaišinti. Trumpai tariant, tai patiekalas visiems skubantiems 🙂

Mano gaminami patiekalai dažniausiai yra arba labai greitai paruošiami arba nereikalaujantys kantrybės. Ir kotletukus esu gaminusi visokiomis formomis ar stiliais: kaip keksiukai, su baklažanais, su feta, pomidorų padaže ir t.t. bet šie tobulai tinkantys ir vaikams ir suaugusiems 🙂

Mano vyro firminiai kotletukai su tobuliausiomis salotomis
Spausdinti
Ingredientai
 1. 500g maltos vištienos
 2. 1 svogūnas
 3. 1 kiaušinis
 4. 50g šviežių krapų
 5. 1 valg.š. aliejaus
 6. druska
 7. malti juodi pipirai
Salotoms
 1. 200g mažų vynuoginiu pomidoriukų
 2. 1 indelis arba 150g šviežių burokėių lapelių
 3. 1 granato vaisius
 4. 1valg.š. ypač tyro alyvuogių aliejaus
 5. druska
 6. malti juodi pipirai
Paruošimo būdas
 1. Svogūnus ypač smulkiai sukapokite. Sumaišykite su malta vištiena ir kiaušiniu. Išminkykite su smulkiai kapotais krapais ir aliejumi. Paskaninkite druska ir pipirais. Palikite pastovėti 30min.
 2. Kepkite vištienos kotletukus keptuvėje išploję kaip blynukus. Kepti po max 2min ant kiekvienos pusės. Išimkite iš keptuvės, nusausinkite ant popierinio rankšluoščio.
 3. Ant burokų lapelių supjaustykite pomidoriukus pusiau. 1/2 granato vaisiaus išspauskite sultis ir užliekite ant salotų su pomidorais ir pabarstykite kito 1/2 granato vaisiaus sėklomis. Paskaninkite druska ir pipirais.
 4. Dėkite į lėkštę kotletukus ir gausiai apiberkite salotomis.
Cocina Rendez-Vous https://cocinarendezvous.com/

 

Odeta
Autorius

Parašykite komentarą